הנך מחובר/ת כ: Guest | פרקים ב- 5 יחידות

5 יחידות במתמטיקה

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
5 יחידות במתמטיקה - 28/7/2006 2:08:55 AM   

adirzoari

מצטרף: 14/7/2006
סטאטוס: מנותק
שלום!..
אני עולה לכיתה י' וכפי שידוע לי אני יהיה ב-5 יחידות במתמטיקה..
השנה, בכיתה ט', החומר במתמטיקה היה בינוני ולא נתקלתי בבעיות אך שנה הבאה מצפה לי שנה קשה וחומר קשה במתמטיקה ואיני יודע כל כך איך עליי להתמודד..
כפי ששמעתי, אתם הולכים להוסיף את החומר המלא ל-5 יחידות במתמטיקה ורציתי לדעת אם דרך הקורס הזה אני יוכל להצליח יותר במתמטיקה ולהבין יותר? ואם לדוגמא אני לא יבין נושאים הנלמדים בכיתה, אני יוכל ללמוד אותם בקורס הזה ולדעת יותר?
ועוד משהו קטן, כשיתווסף לו החומר המלא ל-5 יחידות, אתם אומרים שכדאי שאני יעבור על כל החומר וככה לפחות יהיה לי יותר קל ולא יצפה לי שנה קשה כמו שאני מתאר?
אודה לכם אם תעזרו לי...
Post #: 1
תגובה ל: 5 יחידות במתמטיקה - 2/8/2006 4:56:40 PM   

eldad

מצטרף: 12/12/2005
שלום

קורס 5 היחידות שלנו מוצג באתר כרגע בחלקו בלבד, והוא צפוי לעלות במלואו בעוד מספר חודשים. קורס זה יכיל את כל החומר הנדרש ממך לדעת לקראת הבגרות ב-5 יחידות והוא אמור ללוות אותך לאורך כל השנה, בהסברים ובתרגילים שונים.

כעיקרון, מטרת המערכת היא לאפשר לך ללמוד מעבר למה שלמדת בכיתה, כך שברור שרכישת המערכת תעלה את הסיכוי שלך להצליח בבחינות. אם לא תבין את החומר בכיתה, תוכל לחזור הבית, להיכנס לאינטרנט ולחפש את אותו השיעור שלמדת בכיתה. השיעור יסביר לך שוב את מה שלא הבנת ותוכל לחזור עליו מספר פעמים. בסוף השיעור אף תוכל לבצע תרגילים בכדי לחזק את יכולת השליטה שלך בחומר.

אין אנו רואים טעם לעבור על כל החומר לבד, מבלי ליווי של בית הספר (אלא אם כן אתה תלמיד ממש מצטיין אשר מקדים את שאר התלמידים), היות וזה רק יסבך אותך. המלצתנו היא להשתמש במערכת בכל פעם שתלמד משהו חדש בכיתה אותו תרצה להבין יותר לעומק ולתרגל בבית.

רוב המשתמשים במערכת במהלך שנת הלימודים דיווחו על הצלחה – כל שנותר לך הוא רק להצטרף אליהם

(בתגובה ל adirzoari)
Post #: 2
תגובה ל: 5 יחידות במתמטיקה - 2/8/2006 10:24:06 PM   

adirzoari

שלום אלדד,
תודה רבה על שענית לי על שאלותיי ורציתי לומר לך שהתרשמתי מאוד מתשובותיך שמוסברות באופן ברור וחלק מאוד..

לגבי הקורסים, אני כבר נרשמתי ואני מקווה שהקורסים הללו באמת יעזרו לי ושאני יוכל ללמוד בהם ולרכוש ידע נוסף..
בקשר לזה שהם יעלו בעוד מספר חודשים, שמעתי שזה יעלה ב-1.9..זה נכון?
ובקשר לזה שאם אני תלמיד מצטיין אז אם אתה מגדיר ילד שיש לו ממוצע 97.5 בכיתה ט' עם 10 מאיות(כולל במתמטיקה) אז מה שאמרת נכון לגביי.
בכל זאת, בשנה הבאה אני חושש קצת ממתמטיקה כי אמרו לי שזה מאוד קשה ואני ב-5 יחידות..
אשמח אם תתן לי כמה טיפים לגבי שנה הבאה ומה אני יכול לעשות בנתיים בחופש כדי להיות מוכן לקראת שנה הבאה..
תודה ויום טוב..

(בתגובה ל eldad)
Post #: 3
תגובה ל: 5 יחידות במתמטיקה - 3/8/2006 10:45:10 AM   

eldad

מצטרף: 12/12/2005
אדיר שלום.
ראשית, הרשה לי להרגיע אותך – הקורסים שלנו יעזרו לך באופן וודאי ויהפכו את החיים ב-5 יחידות לקלים יותר, ומעניינים יותר עבורך. לרשותך יעמדו עזרים נוספים להבנת החומר ותרגילים רבים שאינם נמצאים בכיתה כך שתוכל תמיד להגיע הביתה ולהמשיך ללמוד, לדעת ולהבין.

שנית, חלק מהתכנים של 5 יחידות מתמטיקה כבר נמצאים באתר. לגבי החלק השני, ספק אם הם יהיו מוכנים בתחילת ספטמבר, אלא יותר אחרי החגים (סוף אוקטובר). גם כאן, הרשה לי להרגיע אותך – אחרי שבחנתי את הציונים המרשימים שהוצאת בשנה שעברה, נראה לי שתוכל לעבור את החודשיים האלה ללא שימוש בכל החומרים הללו וללא בעייה מיוחדת.

ולפני סיום, כמה טיפים שיכינו אותך לשנה הבאה:
אתה יכול להכנס פעמיים בשבוע לאתר 3 יח"ל ולחזור קצת על החומרים שלמדת עד כה בכדי לא לשכוח (אין טעם ללמוד דברים חדשים – זה סתם יסבך אותך).
בשאר הזמן – לך לים ותבלה עם חברים! (ואל תשכח למרוח קרם שיזוף, כדי שלא תגיע שרוף לגמרי לתחילת השנה...)

מחכים לראות אותך כאן עם פתיחת שנת הלימודים

צוות אדולקט

(בתגובה ל adirzoari)
Post #: 4
תגובה ל: 5 יחידות במתמטיקה - 3/8/2006 10:53:09 AM   

adirzoari

אלדד שלום,
קודם כל שוב תודה על זה שענית לי על שאלותיי ואני חייב לומר לך שטוב שמצאתי באדיולקט מורה מעולה וטוב כמוך כי המורים במקיף לא היו מרגיעים אותי כמו שאתה הרגעת..

אני מקווה שאני יצליח בשנה הבאה במתמטיקה ואני מקווה שאם אני יקשיב, יעשה תרגילים וגם יכנס לאדיולקט בכדי לעשות חזרה אני יצליח מאוד..
אשמח אם תשמור איתי על קשר ותוכל להביא לי את המסנג'ר שלך..
תודה ויום טוב אלדד

(בתגובה ל eldad)
Post #: 5
עמוד:   [1]
עמוד: [1]

הודעות חדשות אין הודעות חדשות
נושא חם עם הודעות חדשות נושא חם ללא הודעות חדשות
נעול עם הודעות חדשות נעול ללא הודעות חדשות
 התחל נושא חדש
 פרסם תגובה
 הוסף סקר חדש
 הצבע