הנך מחובר/ת כ: Guest | לשון חדש

בעייה קטנה

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
בעייה קטנה - 30/3/2006 10:12:16 PM   

avishayco

מצטרף: 12/12/2005
סטאטוס: מנותק
קודם כל, אני רוצה להודות לכם על האתר הנחמד הזה!
רואים שהשקעתם, כל הכבוד, אתם משתפרים עם הזמן! לדעתי אתם צריכים לפרסם את החברה שלכם יותר, אני לא מכיר אנשים שמכירים את האתר הזה (בלי קשר לפעמים שבהם אני הראיתי את האתר).
אז בכיתה ט' הציונים שלי בלשון היו 70-80 ואחרי שהסתכלתי באתר - (אני עכשיו בכיתה י', לומד לפי התכנית החדשה) הציונים שלי הם בסביבות ה-90. התחלתי לאהוב את הנושא וגם הסתכלתי על דברים נוספים באתר שאני לא צריך ללמוד עכשיו.
טוב אז הבעייה היא שאני לומד בתכנית החדשה, ולפי המיקוד אני יותר מאוכזב.
הורידו במיקוד את כל הנושאים הקלים, את הקשים השאירו. לדעתי אם הייתי לומד לפי התכנית הישנה היה יכול להיות לי ממוצע סופי בלשון 90, אבל בגלל התכנית החדשה יכול להיות שירד לי הממוצע מאוד, כי הנושא שהכי קשה לי איתו הוא ההבנה, וזה 50 נקודות מהבגרות. כל הנושא של ההבעה ירד ועכשיו מה שהכי קשה לי איתו- הוא 50 נקודות.
גם במיקוד יש 3 נושאים מסוימים שכתבו לשאלות בחלק של ההבנה, ברמות שונות.
היה לי מבחן לא מזמן בלשון, וירדו לי נקודות בחלק של ההבנה אפילו בחלק הקל- שהיה צריך להעתיק משפטים מהטקסט.
אני לפני כל מבחן מסתכל בפרק ההבנה, אבל עדיין חסר לי משהו... יש איזו בעייה בהבנה שלי ואני לא יודע איך לשפר את הציונים שלי בנושא הזה. יש לכם רעיונות? עזרה? טיפים והמלצות?
כל דבר שיהיה יכול לעזור לי יתקבל בברכה, ואני אודה לכם מאוד
תודה,
אבישי.
Post #: 1
תגובה ל: בעייה קטנה - 31/3/2006 8:37:16 PM   

liora

אבישי שלום,
כדי להתקדם בפרק "הבנת הנקרא" רצוי לקרוא הרבה טקסטים (המופיעים בכל ספרי ההכנה לבגרות) ולענות על השאלות. כך תכיר סוגים שונים של שאלות, וגם תחזור על החומר התיאורטי.

(בתגובה ל avishayco)
Post #: 2
תגובה ל: בעייה קטנה - 2/4/2006 12:30:07 PM   

avishayco

quote:

להתקדם בפרק "הבנת הנקרא" רצוי לקרוא הרבה טקסטים (המופיעים בכל ספרי ההכנה לבגרות) ולענות על השאלות. כך תכיר סוגים שונים של שאלות, וגם תחזור

יש לך ספרים מומלצים לפרק?
עם תשובות?

(בתגובה ל liora)
Post #: 3
עמוד:   [1]
עמוד: [1]

הודעות חדשות אין הודעות חדשות
נושא חם עם הודעות חדשות נושא חם ללא הודעות חדשות
נעול עם הודעות חדשות נעול ללא הודעות חדשות
 התחל נושא חדש
 פרסם תגובה
 הוסף סקר חדש