הנך מחובר/ת כ: Guest | אינטרלקט - פסיכומטרי

המחיר גבוה לגמרי

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
המחיר גבוה לגמרי - 23/2/2006 12:33:11 AM   

Guest
המחיר של הקורס ממש גבוה למראת זאת התרשמתי לטובה מהחומר ...
אני פוחדת שזהוא תרגיל לקחת כסף מיאנשים שממש צריכים עזרה ואין להם הרבה כסף (כי קורס בחברות כמו הייג קיו ויואל גבע עולים אלפיי שקלים) .
אני ממש רוצה להירשם לאתר הזה בעיקר כי אני מיתקשה ללמוד ללא מורה אבל זה יקר מידי. אין דרך להקל על המחיר?
אני ממש רוצה שתקלו עלינו אפילו בסכום של 500 שקל אני בקושי יכולה לעמוד. גם ככה הספרים שקניתי וההרשמה לבחינה עצמה עלו המון כסף.
קארן
  Post #: 1
תגובה ל: המחיר גבוה לגמרי - 10/3/2006 3:22:50 PM   

oryanyitz

מצטרף: 12/12/2005
סטאטוס: מנותק
קארן שלום,
קורס הפסיכומטרי שאנו מציעים מאפשר להתכונן למבחן ללא הצורך להשתמש בשירותי המכונים השונים.
הקורס מקיף את כל החומר הנדרש ללמידה ומאפשר ללומד לשפר את מיומנותו באמצעות אלפי תרגילים בכל התחומים הנדרשים.
עלות הקורס אינה יקרה ביחס למתרחש בשוק.
כמו כן עלותו הנוכחית מאפשרת לנו לשמור על עדכנותו ולוודא שאת ועוד רבים כמוך יקבלו את החומר האיכותי ביותר שקיים בשוק.
איננו מתפשרים על איכות ולכן אנו עמלים מסביב לשעון ומעסיקים צוות גדול של כותבים , אנימטורים, מומחים , פדגוגים ,תכנתים וכו' על מנת שהקורס הזה יאפשר לכל דורש להגיע למבחן באופן האופטימלי ביותר.
אנו מציעים לרוכשים לפרוס את הסכום למספר תשלומים כך שהעלות החודשית אינה מהותית.
חברת interlcet פועלת על פי חזון ברור - לאפשר לכל אדם לרכוש השכלה ולהצליח במירב תחומי הדעת.
אני סבור שקורס כזה ועוד רבים כמותו יאפשרו למי שאינו יכול לשלם את הסכומים הבלתי נתפסים שהשוק הרחב דורש (אלפי שקלים לקורס ) ,ללמוד באיכות הגבוהה ביותר ולגשר על פערי ידע על מנת  לאפשר הזדמנות שווה לכולם.

בהצלחה,
ד"ר אוריין יצחק

(בתגובה ל Guest)
Post #: 2
תגובה ל: המחיר גבוה לגמרי - 25/6/2020 6:52:38 PM   

Guest
quote:

מקור: oryanyitz

קארן שלום,
קורס הפסיכומטרי שאנו מציעים מאפשר להתכונן למבחן ללא הצורך להשתמש בשירותי המכונים השונים.
הקורס מקיף את כל החומר הנדרש ללמידה ומאפשפ]פ]פ]פ]פר ללומד לשפר את מיומנותו באמצעות אלפי תרגילים בכל התחומים הנדרשים.
עלות הקורס אינה יקרה ביחס למתרחש בשוק.
כמו כן עלותו הנוכחית מאפשרת לנו לשמור על עדכנותו ולוודא שאת ועוד רבים כמוך יקבלו את החומר האיכותי ביותר שקיים בשוק.
איננו מתפשרים על איכות ולכן אנו עמלים מסביב לשעון ומעסיקים צוות גדול של כותבים , אנימטורים, מומחים , פדגוגים ,תכנתים וכו' על מנת שהקורס הזה יאפשר לכל דורש להגיע למבחן באופן האופטימלי ביותר.
אנו מציעים לרוכשים לפרוס את הסכום למספר תשלומים כך שהעלות החודשית אינה מהותית.
חברת interlcet פועלת על פי חזון ברור - לאפשר לכל אדם לרכוש השכלה ולהצליח במירב תחומי הדעת.
אני סבור שקורס כזה ועוד רבים כמותו יאפשרו למי שאינו יכול לשלם את הסכומים הבלתי נתפסים שהשוק הרחב דורש (אלפי שקלים לקורס ) ,ללמוד באיכות הגבוהה ביותר ולגשר על פערי ידע על מנת  לאפשר הזדמנות שווה לכולם.

בהצלחה,
ד"ר אוריין יצחק

(בתגובה ל oryanyitz)
  Post #: 3
עמוד:   [1]
עמוד: [1]

הודעות חדשות אין הודעות חדשות
נושא חם עם הודעות חדשות נושא חם ללא הודעות חדשות
נעול עם הודעות חדשות נעול ללא הודעות חדשות
 התחל נושא חדש
 פרסם תגובה
 הוסף סקר חדש