הנך מחובר/ת כ: Guest | C שפת

שלום יש לי שאלה עם מישהוא יוכל לפתור לי אותה אני יודה לו

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
שלום יש לי שאלה עם מישהוא יוכל לפתור לי אותה אני יודה לו - 29/4/2007 7:06:29 PM   

ort0003

מצטרף: 20/2/2007
סטאטוס: מנותק
היי עם תוכלו לפתור לי את השאלה הזאת זה יעזור לי זה ממש חשוב ותוכלו לשלוח לי אותוה למייל
dekel1007@walla.co.il
תודה מראש!!!

במשק חדשני ראשון מסוגו בארץ יש שרותי חליבה ברפת באמצעות רובוט. במשק 400 פרות.  כל פרה שנכנסת לחליבה  מזוהה על-ידי קוד שמוצמד לרגלה. הפרה נשטפת ואז נמדד חום גופה. פרה חולה (שחום גופה מעל 38), אינה נחלבת ומועברת לטיפול רפואי. לפרה בריאה נבדקת השעה שבה נחלבה. אם עברו לפחות שעתיים מזמן החליבה האחרון נחלבת הפרה ונשמרת כמות החלב שנשאבה ממנה.
כתוב תוכנית הקולטת למערך של רשומות את נתוני כל פרה: קוד הפרה, חום גופה, ונתוני החליבה האחרונה: זמן החליבה(ניתן לייצג בשעות שלמות בלבד), וכמות החלב במיליליטר.
במשך יממה עוברים בצורה סדרתית 6 פעמים על הפרות כדי לחלוב אותן. על התוכנית לקלוט את נתוני 6 החליבות עפ"י התנאי שהוזכרו לעיל: לכל פרה לקלוט את חום גופה ורק אם היא בריאה לחלוב אותה ולעדכן את נתוני החליבה האחרונה במערך.
יש להציג כפלט את  כמות החלב הכוללת שהניבה כל פרה במשך היממה, וכן את הכמות הממוצעת לפרה במשק.
א.      בחר משתנים עיקריים, הגדר את טיפוסיהם ותאר את תפקידיהם.
ב.      בצע פירוק של הבעיה לתת משימות, כך שכל תת בעיה תיפתר באמצעות פונקציה.
ג.       כתוב תכנית בסביבת עבודה לפתרון הבעיה
Post #: 1
תגובה ל: שלום יש לי שאלה עם מישהוא יוכל לפתור לי אותה א... - 30/4/2007 11:07:13 AM   

Netanela

מצטרף: 12/12/2005
סטאטוס: מנותק
משתמש יקר שלום,

מטרת הפורום היא לכוון ולענות על שאלות הקשורות לשיעורים שניתנים באתר.
במידה ויש לך בעיה מסוימת נוכל לעזור לך באופן נקודתי או לתת עזרה בדרך לפתרון, אך איננו פותרים בעיות מלאות מסוג זה.

בברכה,
נתי הרוש- מפקחת הפורום

(בתגובה ל ort0003)
Post #: 2
עמוד:   [1]
עמוד: [1]

הודעות חדשות אין הודעות חדשות
נושא חם עם הודעות חדשות נושא חם ללא הודעות חדשות
נעול עם הודעות חדשות נעול ללא הודעות חדשות
 התחל נושא חדש
 פרסם תגובה
 הוסף סקר חדש