הנך מחובר/ת כ: Guest | דקדוק אנגלית חדש

מחלוקת עם ההנהלה

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
מחלוקת עם ההנהלה - 5/3/2007 9:12:19 PM   

ramot0225

מצטרף: 18/1/2007
סטאטוס: מנותק
להנהלה שלום רב
בירצוני להביע את חוסר סיפוקי מתוכן האתר.
למרות כי האתר מכיל הסברים נהדרים בנושאים שונים ורחבים אין הוא מספק תירגול ש...
ישביע את צמאתם של הדומים לי (רוב כיתות "רמות" המקיף השש שנתי) ולמרותת כי בהחלת נראה שקיים ניסיון, המילים שמשתמש האתר הם כ"כ בסיסיות שהדבר גורם לי מבוכה רבה וזאת בניגוד לתענתכם:
"אנו משתדלים להשתמש באוצר מילים רחב ככל האפשר בדוגמאות הניתנות במהלך הקורס. " לדעתי אדם מכיתה ט שלא יודע מילים אלו צריך לפתוח ספר/מילון ולהתחיל לקרוא אני אמליץ בחום על אותו הדבר לאנשים שמייצרים את התרגילים עבור האתר ושישתמשו במילים מהמילון בתרגיל ויסיפו תרגום של המשפט למטה או בסוגריים.
אבקש להדגיש זוהי רק המלצה אין אני רוצה לנהל את האתר או לומר כיצד יש לנהלו.
Post #: 1
תגובה ל: מחלוקת עם ההנהלה - 6/3/2007 10:08:29 AM   

eldad

מצטרף: 12/12/2005
שלום

קיבלנו את המחמאות ואנו שמחים לשמוע כי האתר מצויין ומספק הסברים במגוון רחב של חומרים. אולם נשמח באם תבהיר את טענתך וזאת בכדי שנוכל לתת לה מענה הולם. מחד, אתה מלין על כך שאנו עושים שימוש במילים בסיסיות ביותר, שאינן מתאימות לרמה הנלמדת בכיתה אולם מאידך, בכוונתך להמליץ לחבריך בכיתה להשתמש במילון בכדי להבין את החומר בו אנו משתמשים. האם אינך סותר את עצמך?

דעתם של הגולשים באתר שלנו חשובה לנו מאוד ונשמח להבהרות ממך בנושא זה.

תודה!

אלדד- מנהל הפורום

(בתגובה ל ramot0225)
Post #: 2
תגובה ל: מחלוקת עם ההנהלה - 6/3/2007 7:30:06 PM   

ramot0225

מצטרף: 18/1/2007
אלדד שלום טוב לדעת כי קיבלתי תגובה בזמן כה קצר ואין דבר שאני יכול לעשות מלבד לשבח אותכם על תגובתכם המהירה אך לא הבנתה את כוונתי.

אמרתי שהתלמידים שנמצאים בכיתתי וברמתי לא מוצאים מילים אלו מאתגרות ושעל הכותבים שלכם להישתמש במילון במן כתיבת התרגיל על מנת למצוא מילים חדשות להשתמש בהן.
שוב אבקש להדגיש זוהי רק המלצה אין אני רוצה לנהל את האתר או לומר כיצד יש לנהלו.
תודה

(בתגובה ל eldad)
Post #: 3
תגובה ל: מחלוקת עם ההנהלה - 7/3/2007 2:31:57 PM   

eldad

מצטרף: 12/12/2005
שוב שלום

ראשית, תודה על ההבהרה.

ולעצם העניין: אינטרלקט פונה לערב רב של תלמידים, מכל הסוגים ומכל הרמות. בין המנויים לאתר שלנו ניתן למצוא אנשי הייטק, תלמידי פסיכומטרי, תלמידי תיכון ואף תלמידי חטיבות ביניים. כפי שאתה בטח מבין, לכל אחד רמה משלו וכל אחד מגיע עם כמות ידע אינדיבידואלית. מכיוון שאין אנו יודעים בוודאות מיהו התלמיד היושב מול המחשב ולומד, קצת קשה לנו לקבוע מראש את רמת השיעור. אם נניח שרק תלמידי הכיתה שלך, להם ידע רחב באנגלית, לומדים באינטרלקט, הרי שאז טענתך תהיה צודקת ורמת הקורס תצטרך לעלות. אולם להזכירך, לא רק אתה וחבריך לומדים באינטרלקט. לצידכם קיימים מאות משתמשים נוספים, ברמות שונות, שחלקם אף נמוך מרמתכם. כיצד נוכל לגרום להם ללמוד באינטרלקט אם נבנה מראש מערכת שתותאם אך ורק לתלמידים מתקדמים?

בכדי להגיע לקהל רחב ככל האפשר אנו נאלצים לעיתים להתחיל מלמטה, בכדי לאפשר לכו-לם ללמוד באמצעותנו. אין זה אומר שרמת הלימוד נמוכה – כלל וכלל לא! אולם היא כן פונה לתלמידים מכל הרמות ועל כן, בהחלט יכול להיות שתלמידים מתקדמים יותר יבינו אותה מהר יותר. עם זאת, אל תשכח כי מעבר לאוצר מילים, המערכת מלמדת אותך דקדוק נכון וכאן יש רק דרך אחת ללמוד והיא זהה לכל התלמידים ואינה קשורה באוצר מילים כזה או אחר.

בכל מקרה, אני מעריך את הערתך ואת יוזמתך לשיפור השירות. נשמח לעמוד לרשותך גם בעתיד.

אלדד

(בתגובה ל ramot0225)
Post #: 4
עמוד:   [1]
עמוד: [1]

הודעות חדשות אין הודעות חדשות
נושא חם עם הודעות חדשות נושא חם ללא הודעות חדשות
נעול עם הודעות חדשות נעול ללא הודעות חדשות
 התחל נושא חדש
 פרסם תגובה
 הוסף סקר חדש
 הצבע