הנך מחובר/ת כ: Guest | מבחן אמיר

עזרה ....

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
עזרה .... - 14/2/2007 9:37:23 AM   

AFC0005

מצטרף: 28/1/2007
סטאטוס: מנותק
היי,
אני ממש לא מבינה מה קרה, במבחן ההתחלתי ללא שום ידע מקדים קיבלתי ציון מסויים,לאחר למידה של שבועיים עליתי ב11 נק',ופתאום לאחר למידה נוספת ירדתי שוב לציון ההתחלתי(עליתי רק בנק'),
מה עושים???

מחכה לתשובה,
תודה.
Post #: 1
תגובה ל: עזרה .... - 14/2/2007 11:14:32 AM   

מירית

מצטרף: 12/12/2005
הדבר היחיד שאסור לעשות זה להילחץ. דברים כאלו קורים, כולנו בני אדם ומותר לנו למעוד מדי פעם. ברגע שאת יודעת שלמדת ושיפרת את עצמך, אף מבחן לא יוכל לשנות זאת.

מה שכדאי לעשות עכשיו זה לשבת בנחת ולתחקר את המבחן: לעבור שאלה שאלה, לראות בדיוק היכן טעית (סביר להניח שישנן טעויות שנבעו מחוסר תשומת לב) לנסות לפתור את השאלה בשנית, להבין את התשובה הנכונה, והכי חשוב להפנים את הטעות ולא לחזור עליה שוב. אם את לא מצליחה להבין מהי הטעות, אל תדלגי על השאלה (כי אז באמת לא עשינו כלום), פני אלי ואני אשמח להסביר לך את השאלה. כך נדע שאם תתקלי בשאלה דומה במבחן, לא תחזרי על אותה טעות שטותית.

בהצלחה! 

(בתגובה ל AFC0005)
Post #: 2
תגובה ל: עזרה .... - 15/2/2007 9:49:26 AM   

AFC0005

מצטרף: 28/1/2007
תודה רבה,
האמת שאחרי שאני מתחקרת בחינות (עשיתי כבר 3 ואני עומדת על אותו ציון נמוך) אני פשוט מרגישה שאם הייתי יודעת את הפירוש של המילים הייתי מצליחה, אני פשוט לא מבינה תמיד מה רשום,ואין דרך להצליח ללא ידיעת המילים.
מה לעשות?

(בתגובה ל AFC0005)
Post #: 3
תגובה ל: עזרה .... - 15/2/2007 10:23:59 AM   

מירית

מצטרף: 12/12/2005
מילים זה באמת חלק ניכר מהעסק. אבל אל ייאוש, יש לך יום וחצי, תעברי על המילים שבאתר. המילים מסודרות לפי קבוצות וממוקדות לבחינה בצורה יוצאת מן הכלל. 
בבחינה תנסי להיות מרוכזת כמה שאפשר, תשני טוב ביום שלפני הבחינה ותצליחי.

נשמח לעזור לך בכל בעייה שתצוץ.

בהצלחה,
מירית

(בתגובה ל AFC0005)
Post #: 4
עמוד:   [1]
עמוד: [1]

הודעות חדשות אין הודעות חדשות
נושא חם עם הודעות חדשות נושא חם ללא הודעות חדשות
נעול עם הודעות חדשות נעול ללא הודעות חדשות
 התחל נושא חדש
 פרסם תגובה